
Navštíveno 17246x


11.10.2012, 19:15 |
Kesam Už jsou to 3 roky tak to budu asi nejspíš možná krapet předělávat origo tam nechci,ale podobné ano myslím,že by se tam tyhle hodili co? Z vw polo tvarově skoro stejné. Aspon jsou čiré.

11.10.2012, 19:15 |
Kesam

11.10.2012, 19:17 |
Kesam
kdyz uz, tak tam dej prosimte serii... s nicim jinym bych to uz nekrizil :-(

11.10.2012, 19:28 |
Kesam Mini četl jsi co jsem psal?? :-) serii nechci.
Cist umim neboj :-)))) ale i tak se priklanim pro serii :-))))
serie! Cokoliv jineho bude opet bastl, at uz lepsi nebo horsi, sorry ;)
Bože můj, myslel jsem, že ten kluk konečně dostal ROZUM! ale spletl jsem se... Takže jako malej Mike ;))

11.10.2012, 20:08 |
kucik | Upraveno: 2012-10-11 20:10:16
Kesame já bych tu serii nezatracoval, ale samozřejmě poupravenou - vybrousit skla a naimplementovat čočky, protože bys nemusel předělávat karosařinu, ale jen bys to vyměnil a měl bys zas jedinečná světla. Mně tam ty z pažouta celkem tvarově sedí, jen by chtěly asi do černé. Co mi nesedí, jsou boky nárazníku, že nejsou zároveň s blatníkem - to už jsme někde psal. Když bys trval na světlech z pola, tak stejně určo ne serii ale něco jak na té feldě. Ale budeš mít zase práci úplně s celým předkem.


11.10.2012, 21:21 |
PlusOne | Upraveno: 2012-10-11 21:22:49
Friedmanova felda....NEJ u nás! :)

11.10.2012, 21:52 |
Kesam Světla z pola jsou tvarově stejné,až na ty blikače myslím že to bude menší voser jako bylo tam narvat ty z 306ky tam sem zužoval prodlužoval atd. Zase tam moc nechci tohle a když mě zastaví benga tak se hned ptají jestli tam nemám xenony a nechaj mě bejt.
Já sem řezankář u mě nejni moc velkej STYL naházat věci z US verze na nějaké VW a myslet si že jsem udělal něco světoborného a má to dalších 300 lidí :-)


11.10.2012, 22:44 |
Alííí Jestli jsi frajer, dáš tam světla z Octavie na stojáka, stejně jako AK-47. :-DDD

11.10.2012, 22:49 |
Kesam Tak to asi nebudu frajer,ale AK47 je masakr.
Alííí: To už tady bylo, já bych dal dopředu zadní světla z Octavie, ty jsem ještě na ničem neviděl. :D
Svetla z pola jsou moc kulaty na fiestu
kesam - prodej to
only one - no znam minimalne 2 lepsi :)

11.10.2012, 23:44 |
Tuner#2 | Upraveno: 2012-10-11 23:46:17
ProffesorW: Už to nehul, já tady post od Only_One nevidím :)))))) BTW zajímaly by mě ty dvě lepší auta...
Jinak Kesame jestli tam nebude origo s vroubkováním tak jak to má bejt, tak to opět POSE*EŠ... Promiň ale je to tak ;)

11.10.2012, 23:48 |
Kesam
mám rád tady ty názory kolem dokola :-)
Kesame, má pravdu... :)) (Honza#2)
Origo světla jsou origo...

11.10.2012, 23:54 |
Proffesor_W | Upraveno: 2012-10-12 00:00:22
Jj,myslel jsem samozrejme plus_one, spletli se mi. A imho lepsi nez ta slatanina.


12.10.2012, 00:02 |
Tuner#2 | Upraveno: 2012-10-12 00:03:27
ProffesorW: Pacmanovo a hlavně Hromyho auta jsou super o tom bez debat, ale ač se mě Davidovo Felda RSS líbí zpracováním, tak dát před ní jen dvě auta v ČR mě přijde jako hodně, hodně málo...
Ale konec OT, tady to musíme dotáhnout na to, aby tam Kesam dal origo světla, ještě to poslal k zemi a konečně z toho bude pěkné auto :))
Jj, bud at to uvede do puvodniho stavu bez zadnych bastlu, nebo to prodej Kesame a kup si neco poradnyho. Sam moc dobre vis ze to neni to co chces :)
J.T.Morette 4oko a vyměnit jednotlive lampy za projektorove moduly od helly
Bohužel to spolkne tak 10 tis
V kompletu seš za 20 tis v novym zbozi a nemusíš upravovat naraznik apod.

12.10.2012, 10:17 |
dedo jezis, uz minimalne tri sezony Ti vsetci hovoria o originaloch, a Ty stale tocis o tom istom. Na co sa pytas otazku, na ktoru vies aku dostanes odpoved, a nie je podla teba spravna?
Hele, jeste bych zauvazoval nad tim, udelat z toho mrkacku, kdyz se chces porad tak odlisovat :D


12.10.2012, 11:11 |
kucik Hoši s origo světlama bez čiré optiky to auto strašně zestárne. Myslím, že to není krok správným směrem. Vždyť i na feldě to každý nechává vybrousit + čočka a nebo dává ty z pola.

12.10.2012, 11:45 |
Skury Kesam: Co dát třeba světla z Mk4?
kucik: To je dobrej vtip :))) Všechny TOP Feldy u nás teda pokud vím mají origo světla ;) Čočky a bakelit frčeli pár let zpět a i tehdy to bylo hnusné.
[ Link ] [ Link ] [ Link ] atd.
neni nam uz 20let, takze vsichni skoncime u originalu :-D
V čem je ta bílá felda TOP?
Tweety: ma kliky v barve a elektricky okna :-D

12.10.2012, 20:57 |
kucik T2: no řekl bych že třeba ta poslední má vybroušený světla. Mám jiný vkus tedy a klidně sem naházím taky fotky, kde mají feldy čirá světla. Dle mého názoru prostě čirá optika auto omladí, taky proto se teď už na nová auta jiná ani nedává..
hlavne ty decentky s lakovanyma zrcatkama mi prijdou vylozene vhodne pro ilustraci Kesamova stylu
ta poslední nic vyboušenýho nemá, má pouze černý okraje parabol...
dal bych určitě nové origa, ale to by Kesam musel změnit celé auto, tak jak je ty hnusný modrý světla, př. nárazník a pod. se prostě originály nehodí... Nejhezčí je stejně serie na zemi s pěkným lakem, i když by jich jezdilo milión, tak to bude aspoň pěkný, než sprasit auto jen proto abych byl ORIGINÁLNÍ
kral007, .mycTD, Tweety_xx
Ta felda ma totalne prekopany podvozek, prevarovany ulozeni tlumicu, upravovany tlumice, zvednuty motor. Cela byla komplet rozebrana na holou karoserii a vse komplet zrenovovany. Ma ji mladej kluk kterej si to vse dela sam a prez to, ze to auto vlastne podruhe vyrobil, se udrzel a nepustil do zadnych odpornych kreaci, ktery tu na foru vidame dnes a denne. Ostatne i na tom banneru. To ze neco vypada jako serie jeste vubec neznamena ze to serie je. Ale chapu ze pro nektery je vrchol stylingu nacpat na feldu spoiler a ciry svetla.
Dejte sem nekdo fotku cely feldy, takhle z fotky vypadaj obe hrozne, ta tmava - nelibi se vubec kola a ta bila - ma kola tak utopeny ze je to rovnez hrozny
Rovnez to lakovani stredu vypada osklive a to u obou
Chtel bych videt celek, bo ta fotka je divna
Proffesor_W: to je vsechno sice hezky, ale bezpredmetny, bo Kesamuv bastl nikdy jako snizena serie vypadat nebude, proto mi prijde zbytecny furt mu tlacit ty origo lampy.

12.10.2012, 22:16 |
Tuner#2 | Upraveno: 2012-10-12 22:21:31
kucik: Čirá optika se na auta dává aby omládla? Hmm možná tak na pár let, než je totálně žlutá a neprůhledná narozdíl od skla :)) Navíc na staré auto jako Fiesta je to úplně "ideální". Klidně nahoď ty lepší Feldy co mají čirou optiku. Já žádnou v ČR neznám...
.mycTD: Až na to, že Felda měla lakovaná zrcátka z výroby, lakovaná zrcátka mám i na Žlutce a nechápu co je na tom špatného?
kral007: Tak tady je link na všechny auta.
[ Link ] [ Link ] [ Link ]
Tuner#2: musim se pochlubit, ze mam taky zrcatka lakovana z vyroby, kritizoval jsem to nekde?
.mycTD: Já to pochopil tak, že se Tě to nelíbí a že je to špatně mít nalakované zrcátka.
Proff.: Aha, takže když někdo překope auto o něco víc tak že je to vidět, takuž je to hned bastl. OK díky za vysvětlení.
Nevím, ale každý má snad svoje, někdo má rád auto které vypadá jak v serii a pokud mu neřekneš co je jinak tak to ani nepozná (viz. felda) a někdo zas dělá úpravy tak, že je to víc vidět. Ale i ty úpravy co jdou vidět můžou být udělané precizně. Vy tady když se mluví o laminu hned vytahujete cucáky, co vrutama přidělaj narazník a s tím líkaj aniž by ho dali aspon do laku, ale ne každý to tak má viz. Kesam. To že jsou některé věci sporné a jiný člověk by je udělal jinak je věc druhá. A co se týče Friedmanovy feldy, pár let zpátky jste si z ní většina stříkli do textilu ale ted je to už ověšený bastl. Trochu takové vyjadřování nechápu.

13.10.2012, 10:14 |
Proffesor_W | Upraveno: 2012-10-13 10:15:29
Tweety_xx: klasicke reci o tom ze to muze byt udelane precizne, nebo ze je v tom hromada prace, clovek slysi nejcasteji prave u techdle olepenych bastlu. Ja za bastl povazuju auto na kterym je naplacana polovina sotimentu nejakyho "tuningkovyho" eshopu, mracitka, svetla,kridla,narazniky,... Bez jakekoliv spetky premysleni. Jsou samozrejme auta na ktere se nejake aftermarketove bodykity hodi, prevazne japonska. Nicmene pokud nekdo veme Favorita, zacne na to lepit narazniky z velicie a svetla s punta tak je to proste bastl byt mu to muze trvat dva roky a licovat na milimetr. Ten vysledek bude hnusnej a k smichu. Co se tyce te feldy oranzove, mne nebrala nikdy. Jako tresnicku na dortu pak pan novinar Friedman dokazal svuj uzasny smysl pro estetiku korunovat parodii na rat v podani zhnilyho favoritu vysokyho jak prekazka pro Bubku.
Proffesor: jenze stejne, jak nekdo oceni libivy design a jineho zase nezajima nic, nez cas na 1/4 mile a kolik g udrzi podvozek, tak je i skupina, ktera zase za vsim hleda tunerovu praci. Takovej ti pak rekne, ze to mas sice hezky, ale je to jen doobjednany bodykit, takze je to hovno tjunink.
Kesam je evidentne zrucny remaslnik, ale zaroven presne ten typ, co tam nacpe lampy, jen aby (si) dokazal, ze tam nacpat jdou. Jak to bude vypadat je vedlejsi, bo to stejne bude za rok predelavat. A myslim, ze uz se dostkrat vyjadril, ze z toho nechce mit snizenou seriovku, takze asi nema smysl mu cpat uplne odlisny styl.

13.10.2012, 12:07 |
Proffesor_W | Upraveno: 2012-10-13 12:12:35
ale prd, on by chtel, ale je mylne presvedcenej ze to nejde :D

13.10.2012, 16:10 |
Skury Neptal se Kesam na světla na fištu a vy tu řešíte feldy.... :)

15.10.2012, 20:04 |
Kesam :-) Dneska psal zase kupec takže ještě počkáme.

15.10.2012, 20:05 |
Kesam Jinak díky všem za názory na feldy ta bílá je pěkná má to nějakej styl,ale jakej? Německej?:-)
jj kesam chce to nemce:-)
15.10.2012, 20:05 | Kesam - styl je ten ze je to slozeny na hovna

16.10.2012, 22:44 |
Kesam Kuča až na ten spoiler pecka zajed stím taky do města a netahej to jen p dědině :-)

16.10.2012, 22:46 |
Kesam Proffesor Jo to musí bejt dneska každej skládá co to jde,kdyby v tom byl komfort a všude to nemlátilo nevrzalo tak by to bylo ok :)

18.10.2012, 01:20 |
kis no jen tak pro zajimavost , ted jsem je dělal i já jsou to teda integrovaný nemám to vubec ještě hotový ale nasazena jsou, elektrika taky a hlavně o 100% lepší svitivost kvuli tomu jsem je tam daval, že to má kroužky to mrdám ale čistě prakticky a taky aby to trochu vapadalo


15.11.2012, 22:29 |
Kesam Tak nárazník byl největší problem už jsem po 2 měsících sehnal futuráckej dokonce 2 kusy jen je povařit ted nové oči blatníky a kapotu že sem to kokot všechno prodal :(
Takhle to teda nějak bude vypadat až na to mračení to dám menší :-)Takže jsete mě teda ukecali :D

neníííí možnééééééééé :-)))
čirá optika u starších aut dělá hodně, taky jsem dal na mondeo čirou. To auto vypadá pěkně. Mám čiré i vzadu. Ale chtělo by to Kesame nějaký nenásilný světla,alespon tvarově podobný origo


16.11.2012, 08:15 |
Skury Já to snad půjdu zapít, že konečně to bude fiesta a ne fordgeot. :-D
Ještě se vys*at na mračení a pecička pane ;)))

16.11.2012, 15:18 |
Kesam Mraknu to jenom aby tam nebyla ta pul centimetrová mezera ne jako to má on to jsem měl dřív. tak o pulku mín :-)

16.11.2012, 15:19 |
Kesam Tak jdu vyklidit garáž a strčit to už dovnitř sundat kola na ty mám větší límce dokonce je budu mít zapsane 15-8 a gumy 185 45 :-)Ted sem mluvil s borcem a musím si dojet do prahy pro světla a nárazníky.Má pro mě 2 přední.

16.11.2012, 15:53 |
Alííí Kesame ty seš člen, já tě obdivuju... :-)

16.11.2012, 19:26 |
kucik No nevím, dle mě to jsou všechno kroky zpět a nejlípvypadala ještě se starýma nárazníkama před těmahle.