Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(partner)

Partnerský program aneb reklama na fóru


Základní funkce těchto stránek je diskuse o autohifi a všem s tímto spojeným. Nedílnou součástí každého navštěvovaného fóra je také bazar, kde uživatelé inzerují prodej všeho možného i nemožného. To je běžná věc. A je to i v pořádku. Bohužel čím dál tím více se začaly objevovat v bazaru nabídky nejrůznějších podikavců a firem, které si takto snadno shaněli zákazníky a ne zřídka tak zahlcovali fórum. Inzeráty běžných uživatelů se tak začaly ztrácet v haldách nabídek, pobídek a výhodných slev. A to už dobré není. Jednak z hlediska uživatelů, funkce fóra a v neposlední řadě i z obchodního hlediska. Provoz fóra něco stojí, jeho údržba a luxusní zázemí taktéž a tudíž není asi fér, dělat jakékoli firmě reklamu zdarma. Rozumnější je jistě symbióza. Proto označení Partner . Partner za symbolický příspěvek na provoz fóra dostane možnost aktivně inzerovat a nabízet jak své služby, tak zboží. Navíc ke své přezdívce získá také příznak (P), který ostatním dává jasně najevo, že se jedná o partnera.

Aby byl naplněn status reklamy, partner automaticky získává možnost umístění svého banneru do pravé části stránky.

Nad dodržováním pravidel zde bdí několik moderátorů.

Taková symbióza je zajisté prospěšná oběma stranám. Příspěvek partnera pomůže udržet fórum a jeho další rozvoj a tím i ideální půdu pro jeho obchod. Čím více bude forum "prosperovat", tím více zde bude návštěvníků a tím více Partner získá potencionálních zákazníků.

Samozřejmě nabízíme i další formy reklamy, jako je kupříkladu velký banner v hlavičce webu, případně textová reklama v systémových e-mailech, nebo velice populární SMS soutěže, které na Vás upoutají veškerou pozornost.

Výše příspěvků jsou značně variabilní a individuální. Pokud máte zájem stát se partnerem tohoto webu, neváhejte me kontaktovat.

Kamil Fabian alias Daryl (A).

email: daryl@autohificlub.cz
tel: 774 653 134
icq: 16840439
Admin
> >
Click here to revoke the Cookie consent system by CzOne | hosted by POSKYTOVATEL.cz
copyright 2005 - 2024 ©
Stránka vygenerována za 0.1637 sekund.