Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > predni kamera

 o Navštíveno 11328x o
o 23.07.2016, 20:58 | Samantus
nainstaloval jsem si couvaci kameru do predni masky a ja blbec jsem si neuvedomil ze ma zrcadlove otocenej obraz... co jsem koukal na net tak lze nejakym zasahem uvnitr zrcadleni zrusit, ale spis bych se poohlidnul po nejaky obycejny kamere, ale kdyz zadam na aliexpressu "front camera 12V" tak mi stejne vyjede hromada couvacich kamer.... resil jste nekdy nekdo predni kameru a mate nejakej osvedcenej zdroj? jinak vim ze je to blbost, ale kdyz ma moje radio videovstup tak proc ho nevyuzit...


o 04.08.2016, 21:47 | michall
Hledej kameru, ktera ma moznost prepnuti primeho nebo zrcadloveho obrazu, miva na sobe smycku z vodice.
o 04.08.2016, 21:47 | michall
Hledej kameru, ktera ma moznost prepnuti primeho nebo zrcadloveho obrazu, miva na sobe smycku z vodice.
o 05.08.2016, 21:03 | michall
o 12.09.2016, 23:46 | Samantus
diky moc, uz jsem nasel jednu na ali... Stualarm beru, ale nevidim duvod davat za takovouhle zbytecnost o litr vic nez na ali :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3652 sekund.