Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > Lepší destičky+kotouče

 o Navštíveno 4980x o
o 27.11.2019, 11:25 | thepyroman
Ahoj, čeká mě výměna kotoučů a destiček na BMW e92 335i, tak bych rád dal něco kvalitnějšího aby to brzdilo lépe + lepší brzdovku. Máte zkušenosti s destičkama Hawk, Ebc a jiné? Chci zachovat původní brzdiče. Díky


o 27.11.2019, 16:53 | Pglock
EBC mám vyzkoušený.
Fungujou slušně.
Jen ty závodní řady tě budou v normálním provozu trestat, protože studený nefungujou
o 28.11.2019, 12:30 | muSlim
Japonci robia zaujímavé veci ktoré tu nikto nepozná, provozní teplotou to koľkokrát kombinuje street a circuit use... Project Mu a Dixcel ako príklad (overený a používaný) :-)
o 28.11.2019, 21:55 | thepyroman
Pglock, kterou řadu máš vyzkoušenou?
muSlim nějaký odkaz kde případně koupit?
o 29.11.2019, 05:47 | Pglock
Na AR jsem tenkrát dával vrtaný-drážkovaný kotouče a desky Redstuff nebo Greenstuff.

Desky nižší třídy (Green) na těch vrtanejch poměrně mizely, ale brzdilo to fest. Desky Red byly cajk, jen možná nebyly tak kousavý.

Jinak vyšší řady než Red se už doporučujou jen na okruh a chvilku jim trvá, než začnou brzdit.
o 29.11.2019, 08:24 | xenonman | Upraveno: 2019-11-29 09:24:48
thepyroman

měl bych pro tebe uplně jiný brzdovy set a vše nové, 4 pistky modre m performance a 370mm kotouce a originál desticky...
o 29.11.2019, 19:39 | thepyroman
xenonman děkuju za nabídku, ale vím ža auto budu za rok prodávat, tak zase do toho nechci cpát zbytečně peníze navíc,které z toho už nikdy nedostanu.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.323 sekund.