Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Rada seat Ateca hudba

 o Navštíveno 658x o
o 08.03.2024, 14:41 | hanzy10
Zdravím hifáci, potřebuji pár chytrých poznatků odvás.
Koupil sem si auto Seat Ateca se systemem Beasts.
To ze to hraje daleko hůř než Canton v superbu sem teda nečekal, ale to je jedno.

Zaujalo mě tam pár věcí v kufru mám nataženou 2linku jako by tam byl nějaky Subwoofer..kdyz jsem ktomu připojil repro tak to fungovalo.

za další pod sedačkou jsou natazený další kabely a RCA štekry+ další kabely ( viz foto)

Mohl by mi někdo poradit co tam mohlo být a odkud mohl natáhnout tu dvoulinku do kufru? děkuji za postřehy.

foto k příspěvku  od hanzy10



o 09.03.2024, 10:01 | mourl
To vypadá, že tam už někdo pěkně řádil. Už tam nejspíš byl zesilovač a před prodejem ho vyndal..
o 09.03.2024, 19:34 | hanzy10
Jo tak to mi došlo že tam něco bylo..kdyz je to rozpojeny...ale ty RCA jsou nějak zabalený do toho svazku co je do toho origo zesiku...a furt nechapu jak to že v kufru ta dvoulinka kde byl asi subač funguje. Kde to bere šťávu.
o 10.03.2024, 09:47 | hanzy10
Tak zesilovač sem našel od AUDIO SYSTEM M90.4 , ale furt nevím co ty 2pary kabelu co tam mohlo být.
o 10.03.2024, 10:37 | hanzy10

foto k příspěvku  od hanzy10

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3319 sekund.