
 Navštíveno 3283x 

 
Koupim nejlepe aktivni tubu, staci jen nejaky levny kram... :) chcinto vyzkouset, jaky to bude. Mala tuba vyhodou ;) klidne i cinu za par stovaku ;) dik
 
pustím pár korun dolů, ale stojí to za to 
 
Diky za nabidku, ale jednak je to hodne pres rozpocet a taky je to velky...mam sice kombajn, ale potrebuju co nejvic mista a nemuzu to takhle zastavet ;) kdyby nekdo mel i nejakou mensi, tak ji vezmu ;)
 
kolik máš rozpočet na komplet ? 
 
Radio uz sem koupil, mam tam zakladniho kenwooda kmm-100 4x50W, a najaky starsi roadstar repraky. Myslel sem, ze kdyz k tomu pichnu tubu a bude to fain :) chtel bych se vejit do 1500-2000...nebo myslite, ze bude lepsi koupit novy lepsi predni repro a ty starsi pichnout dozadu?
 
Jde ti o to, aby si měl lepší zvuk, nebo chceš, aby celá ulice věděla, že jedeš domů? Toď asi prioritní otázka, na kterou by sis měl sám odpovědět.
V ceně do 2t se dá vymyslet i kombinace zajímavých komponent s tlumením, aby to jako celek vungovalo. Výsledek co se týká zvuku bude pak úplně někde jinde.
 

 02.01.2015, 20:38 | 
Shrekpce | Upraveno: 2015-01-02 20:39:35
 Na to, aby me slysela ulice mam masinu s ladakem O:-)  chci kvalitnejsi pozitek z hudby. Vim, ze za malo penez hodne muziky uplne nejde...nechci do toho davat mraky penez, ale zaroven si urcite necham poradit :) pac audiu moc nerozumim...to radio mi vyhovuje a myslim, ze by se s tim dalo postoupit dale...co navrhujes za komponenty do 2t? I s tim tlumenim?
 
Do jakého auta to vůbec přijde?
 
Přední repro Bull Audio BA-CS-6:  
[ Link ] MDF podložky:  
[ Link ] 10x plát tlumení:  
[ Link ] Tlumením uzavřít dveře a něco málo vlepit za středobas.
Tuto kombinaci jsme využili již například do O I a opravdu hodně muziky za málo peněz..
 
Hmm, vypada to zajimave. Kolik by se pohybovala montaz u vas v hk?