Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Pomoc s aktivem.

 o Navštíveno 4060x o
o 14.05.2022, 11:49 | martinr19
Prosím není tu někdo z okolí Mladé Boleslavi nebo Prahy kdo by měl měřící mikrofon a čas mi pomoct naladit aktiv. Já ať ladím jak ladím, tak mi to přijde pořád strašně nevyvážený.
Sestava: Alpine CDE 193 , Steg SQ 32 napojené na starý dvoukanál od Phase Linear , Morel Hybryd 6 na Soundstream Referenc a JL 10W3 na DLS A6.
Předem moc děkuji.


o 14.05.2022, 18:12 | Pglock
Obavam se, ze ti tak trochu nejdou jednotlivy komponenty k sobe.
o 14.05.2022, 18:35 | martinr19
Pglock které konkrétně myslíš? Vím že rádio a ten Phase Linear jsou slabé stránky. Rádio jsem měl původně Clarion 958 ale odešel mi na něm kabelový svazek se cinchema a nedaří se mi sehnat jiný. Proto zatím ta Alpina.
o 15.05.2022, 11:25 | rosak
Je to sic mimo tema, ale opravit kabelovej svazek, nebo si ho vyrobit znovu snad neni takovy problem, ne?
o 15.05.2022, 13:51 | martinr19
Pro někoho šikovného asi ne. Ale já se o to pokoušel a moc se mi to nepovedlo. Nepodařilo se mi sehnat nikde tak malé piny. Tak jsem opatrně vyoperoval ty co tam byli a naletoval na ně nové kabely ale bohužel tam moc nedrží a vypadávají.Ale kdyby se tu našel někdo kdo by si s tím dokázal poradit?
o 15.05.2022, 20:38 | Pglock
[ Link ]

Zkus se podívat tady....
o 15.05.2022, 20:43 | Pglock
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3193 sekund.