Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Lze zapojit silový vstup zesilovače k repro?

 o Navštíveno 1126x o
o 18.05.2023, 15:54 | existencex
Ahoj, z nějakého důvodu mi na zesiku lehnul jeden line-in vstup a během měsíce se položili všechny ostatní. Při zapojení repro jen pulzuje a není to dobré. Zesik ale stále funguje bez problému.
Zajímá mě jestli můžu k silovému vstupu který je na zesilovači a mám odzkoušeno že bez problému funguje mít paralelně zapojené repro?
Zadní vstupy do silového vstupu mám natažené přímo ze silového repro výstupu rádia ale na přední výstupy z rádia už jsou připojené repra takže bych potřeboval jen paralelně prodloužit vodiče k zesiíku ale bojím se jestli to nepohne s impedancí a nepoškodilo to silový výstup z rádia.


o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
system by CzOne | hosted by POSKYTOVATEL.cz
copyright 2005 - 2023 ©
Stránka vygenerována za 0.3089 sekund.