Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > prosím ráda mazda 6 2 din panel

 o Navštíveno 2479x o
o 09.07.2023, 14:29 | johnyklec
prosím o radu mam mazdu 6 rv. 2007 facelit
serezal sem panel že tam vecpu 1 din radio + panel od ruxu takze na sebe jenze problém neukazuje displej, co se týče spotřeby, displej na topení regulaci atd.. vse je asi řízené pres origo radio
takze otázka zni PROSÍM chci dát CLARION 958RMC A TEN PANEL RUX MUSÍM OBEDNAT Z ALIEXPRESS PANEL POJEDE TO S TÍMHLE
[ Link ]



DIKY ZA RADU


o 09.07.2023, 21:16 | Seat Power
Ano pokud tam chceš dostat neorigo rádio takto horní display prostě nepůjde.Co se týče výměny celého panelu buď na 1DIN nebo 2DIN tak osobní zkušenost nemám,ale co jsem občas četl různě po fórech tak horní display stejně nejde a to samé ovládání na volantu.To by se,ale dalo řešit nějakým univerzálním adaptérem.
o 09.07.2023, 21:31 | johnyklec
no právě sem včera zkoušel na youtube a hledal jak to mění dávali tam 2 din panel a slo s 1 din radiem jen ten panel byl asi starsi model nebo co přišlo mi pro rv. 2004 ja mam 2007 proto právě k tomu jsou ty ostatní kable ještě zkusím hledat dal ale opravdu rchni panel šel pokud najdu hodím odkaz jestli má někdo větší zkušenost něž já panel zatím objednám uvidime risknu to no...popřípadě pak to nějak řešit
o 09.07.2023, 22:14 | johnyklec
no právě uz sem to video nasel a ovládání na volantu jde asi zůstává jak uz sem četl v jiném vlakne mělo by zůstat ale co se týče vrchního panelu viz video 51:20 topení a vse funguje na displeji tak snad půjde?o to prave hlavně jde :-)

Youtube video:
o 10.07.2023, 05:09 | Seat Power
No právě,to je předfacelift a tam je kabeláž odlišná a tohle video jsem už viděl a je to teda celkem sraní s tím.
o 10.07.2023, 14:51 | johnyklec | Upraveno: 2023-07-10 14:53:53
no vim ze to je pod rv 2005 kabelal je jina jak jeto jen vůči panelu stavene aspon doufám logicky snad nebude rozdil nikdo nepsal tak asi nezkoušel no pokusím se to obednat a uvidime no pak se bude řešit zbytek:-)
o 10.07.2023, 15:59 | Seat Power
No nikdo ti ani už asi nenapíše..před pár lety jsem to vesměs zjišťoval také a nikdo níc...Nějakou lepší muziku v této Mazdě mám snad jen já v celé republice :) (ber s nadsázkou,ale asi ano) :?-?):?-?)
o 10.07.2023, 16:46 | johnyklec | Upraveno: 2023-07-10 16:47:31
jj beru v pohode zajímalo by mě ze zvědavosti jak si domyslel kufr cele jak si ro porešil pokud to neni tajne popripade meila muzu napsat :-) uvidime co z toho dokouzlim ja jen vim uz zw se to casove protáhne:-)neco k něčemu vzdy chybí:-) az to dořešíme udelam foto casem.... :-)
o 20.07.2023, 21:10 | johnyklec
Seat Power tak jen pro informaci došel panel co sem ukazoval na odkaze a vrchní displej, takže topení klima výstražné ,teplota spotřeba vse jede klobouk dolu jen sem nezapojoval radio a jede tak at vis dobudocna kdyby něco :-)
o 21.07.2023, 20:37 | Seat Power
Ahoj,
Ok tak super,klidně nahazej pak foto z instalace.
o 22.07.2023, 05:42 | johnyklec
jj ještě budu dokončovat kufr po odborné radě s krusspe pak hodím foto.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3895 sekund.