Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Alpine IVA D300R

 o Navštíveno 1321x o
o 12.10.2023, 14:55 | FMsedan
Zdravím. Podařilo se mi sehnat tohohle veterána ALPINE IVA D300R a nevím kde k tomu sehnat nějaké povídání ,schéma zapojení,co k čemu slouží a co je důležité pro provoz a zapojení. Vše co jsem k tomu dostal je na foto. Je tam vše funkční.Jinak se chci zeptat Jakou má dnes plus minus cenu? A jestli někdo zná a dokáže odpovědět jaká byla kupní cena nového?


o 12.10.2023, 15:09 | FMsedan
Nejdou mi vložit fotky tak jsem po 100 letech vzpomněl na rajče ???? [ Link ]
o 12.10.2023, 15:42 | Směty
Stačí fotky zmenšit, jestli se nepletu pod jeden megabajt. Cenu máš v odkazu níže, stačí ppoužít google.

[ Link ]
o 12.10.2023, 20:24 | FMsedan
To je sice hezké změnit velikost. Jen nevím jak to v telefonu udělám. Díky za tu cenu, ale třeba tohle jsem na Google nenašel ????.
o 12.10.2023, 20:47 | kiklop32
Však stačí změnit rozlišení fotky
o 13.10.2023, 10:23 | Diner
Co do ceny - jedna vec je, za kolik se to na bazarech prodava, ale je rozdil prodavat a prodat. D310R v peknem a funkcnim stavu jsem pred 3 roky prodal za cca 2800,-
Ackoliv je to skvely a poctivy kus zeleza, je to hodne stary, doplneni treba o BT / HF / USB je hodne tezkopadne a hlavne obrovska externi ridici jednotka s konektorama je opruz, tak to neni pro kazdyho :-)
o 15.10.2023, 10:23 | riviera.kidd
Tohle je uz tak z nostalgie do youngtimeru a udelat zastavbu ala 90’leta/prelom milenia

Z dnesniho pohledu zastarala nepotrebna vec.
Ale jako muzejni kousek super
o 03.11.2023, 08:14 | FMsedan
Ok díky. Za odpovědi. Je funkční a ještě jsem ho nenamontoval. Mám momentálně bílý peugeot 406 sedan a to má špatné umístění pro tahle rádia. Tak přemýšlím že ho nechám do š125 až v ní jednou zase bude interiér ????.
o 03.11.2023, 16:14 | kiklop32
FMsedan

To už bych nedělal. Ty rádia vypadají strašně v každém autě. Ta doba už je pryč. Dnes už jsou DSP tak levné, že do něčeho starého jedině origo věci, kvůli vzhledu. No a někam schovat DSP s BT a je to perfektní, nic není vidět a těch možností.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3593 sekund.